MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 412, wczoraj: 1497
ogółem: 2 570 084

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 13 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-16 18:38

 

III Liga Gr. IV

 

13 Kolejka

 

 

08.10.16 (Sobota)

13.00 Avia Świdnik - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: 52' (k) Kalemba

14.00 Stal Rzeszów - JKS Jarosław 0:0

15.00 Karpaty Krosno - Motor Lublin 1:0 (1:0)

Bramka: 37' (k) Szkatuła

15.00 Podhale Nowy Targ - Wierna Małogoszcz 1:2 (1:0)

Bramki: 31' Jaworskyj - 64' Smolarczyk, 84' Kołodziejczyk Marcin

15.00 Unia Tarnów - Soła Oświęcim 0:2 (0:1)

Bramki: 28' Cygnar, 85' Kasolik

15.30 KSZO Ostrowiec Św. - Spartakus Daleszyce 3:0 (1:0)

Bramki: 38' Grunt, 60' Jamróz, 62' Stachurski

09.10.16 (Niedziela)

14.00 Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia Rzeszów 2:1 (0:1)

Bramki: 67' Mazurek, 90' Majewski - 41' Dziedzic


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [151]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka