MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 503, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 928

statystyki szczegółowe

Aktualności

O 15.30 Finał Pucharu Polski PPN Chrzanów !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-05 12:31

Za niespełna trzy godziny usłyszymy pierwszy gwizdek w spotkaniu finałowym o Puchar Polski Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie, spotkanie najprawdopodobniej rozegrane zostanie na boisku LKS Żarki, jednak w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych spotkanie zostanie przeniesione do Chełmka na boisko ze sztuczna nawierzchnią.

W finale nasz III-ligowy MKS Trzebinia-Siersza podejmie tak jak przed rokiem LKS Żarki, występujący w lidze okręgowej. W ubiegłym roku MKS pokonał zespół z Żarek 3:0.

W drodze do finału zespół Żarek kolejno pokonał 3:2 Zryw Brodła, 2:1 Zagórzankę Zagórze i 3:1 Wolankę Wola Filipowska. MKS natomiast zwyciężył 4:2 z Nadwiślaninem Gromiec i rozgromił w półfinale 7:1 Fablok Chrzanów.

Z uzyskanych przez nas informacji gospodarze wystąpią w najmocniejszym składzie.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [208]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka