MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 714, wczoraj: 606
ogółem: 2 502 483

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ponowne zwycięstwo 5:1 Młodzików Młodszych na wyjeździe !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-03 20:37

1 Liga PPN Chrzanów Młodzików - 03.10.16 (Poniedziałek) - 4 Kolejka - Godz. 16.30
 

Korona Lgota - MKS Trzebinia-Siersza 1:5 (0:2)

Bramki: 51' Kasprzyk - 22', 30' Martyniak, 33' Smalarz, 34' Gruca, 60' Hoffman

MKS: Urbański, Bogusz - Kurmanowski, Dziadzio, Łuszczaniec, Smalarz, Martyniak, Hoffman, Stefańczyk, Gruca oraz Bogacki, Krupski

 

Wyniki - 4 Kolejka:

Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska 0:3

Fablok Chrzanów - Start Kamień 2:3

LKS Żarki - Triumf Alwernia 0:5

Cieżkowianka Jaworzno - Promyk Bolęcin ?:?

Ruch Młoszowa - Victoria Jaworzno ?:?


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [182]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka