MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 151, wczoraj: 375
ogółem: 2 504 261

statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąb przechylił szalę zwycięstwa w drugiej połowie

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-10-02 16:40

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 02.10.16 (Niedziela) - 7 Kolejka - Godz. 11.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Dąb Paszkówka 3:7 (2:2)

Bramki: 12', 23', 77' (k) Zając - 14' ?, 26' ?, 41' ?, 50' ?, 67' ?, 68' ?, 72' ?

MKS: Staroń Sz. - Burdalski, Szklarczyk (67' Sosur), Ruczyński, Błaszczyk, Siejka (54' Pałka), Zając, Bugdalski, Szkarłąt (50' Tryfanów), Kubański, Wnuk

 

Wyniki - 7 Kolejka:

Orzeł Ryczów - Wisła Łączany 15:0

Jałowiec Stryszawa - Relaks Wysoka 6:1

Przełęcz Kossowa - Huragan Inwałd 2:3

Olimpia Chocznia - Fablok Chrzanów 1:9

Karol Wadowice - Chełm Stryszów ?:?


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [153]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 8.30 MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior, 9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport, 10.45 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka