MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 333, wczoraj: 1497
ogółem: 2 570 005

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 01.10 - 04.10.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-29 09:28

III Liga Gr. IV - 01.10.16 (Sobota) - 11 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Garbarnia Kraków

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 01.10.16 (Sobota) - 9 Kolejka

12.00 Dunajec Zakliczyn - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 02.10.16 (Niedziela) - 7 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Dąb Paszkówka

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 04.10.16 (Wtorek) - 7 Kolejka

17.00 MKS Trzebinia-Siersza - Brzezina Osiek

 

1 Liga PPN Chrzanów Młodzików - 03.10.16 (Poniedziałek) - 4 Kolejka

16.30 Korona Lgota - MKS Trzebinia-Siersza

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Górka - 02.10.16 (Sobota) - 5 Kolejka

9.00 UKS Trzebinia - Triumf Alwernia

9.45 UKS Trzebinia - Ciężkowianka Jaworzno


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [187]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka