MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 395

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołania na Kadrę PPN Chrzanów (Rocznik 1999 i młodsi)

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-28 09:19

Konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej (Rocznik 1999 i młodsi), Podokręgów Chrzanów, Wadowice i Oświęcim, na XII Turniej Piłkarski Juniorów im. Generała Bernarda Stanisława Monda, który odbędzie się 11 listopada 2016.

Konsultacja Kadra Podokręgów, odbędzie się na obiekcie KS Chełmek (sztuczna nawierzchnia) 03.10.16 (Poniedziałek) godz. 15.30.

Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. Generała Bernarda Stanisława Monda organizowany jest w celu uczczenia Święta Niepodległości 11 listopada, a jego organizatorem jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Uczestniczą w nim przedstawicie Podokręgów: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów i Małopolski Zachodniej (Wadowice, Oświęcim, Chrzanów).

W ubiegłym roku zespół Małopolski Zachodniej oparty w głównej mierze na zawodnikach MKS Trzebinia-Siersza - Lasik, Piskorz, Kurek, Tajs, Rzepa a także PPN Chrzanów - Noworyta (Wolanka), Domagała (Libiąż), Aleksandrów (Byczyna) sprawiła dużą niespodziankę zajmując II miejsce. W półfinale zwycięstwo z reprezentacją Nowego Sącza (drużyna złożona głownie z zawodników Sandecji i Dunajca) 2:0 dało awans do finału.

W Finale lepsza okazała się mocna ekipa Krakowa, która zwyciężyła 5:2. Zespół prowadził trener MKS-u Kacper Ślusarek, pomagał mu z ramienia OZPN Wadowice - Marian Pamuła, trenerem koordynatorem był oczywiście Antoni Gawronek.


Kadra PPN Chrzanów na konsultację w Chełmku:
1. Piotr Pałka (MKS Trzebinia-Siersza)
2. Damian Dziadzio (MKS Trzebinia-Siersza)
3. Kacper Byrczek (MKS Trzebinia-Siersza)
4. Paweł Celiński (MKS Trzebinia-Siersza)
5. Filip Głowacz (MKS Trzebinia-Siersza)
6. Kamil Chmielowski (MKS Trzebinia-Siersza)
7. Jakub Skrzypek (MKS Trzebinia-Siersza)
8. Grzegorz Jarosz (MKS Trzebinia-Siersza)
9. Patryk Wierzbic (MKS Trzebinia-Siersza)
10. Karol Łubik (MKS Trzebinia-Siersza)
11. Łukasz Sochacki (MKS Trzebinia-Siersza)
12. Damian Przepiórka (MKS Fablok Chrzanów)
13. Jakub Jochymek (MKS Fablok Chrzanów)
14. Jakub Żegleń (KS Górnik Libiąż)
15. Paweł Głuch (UKS Dulowa)

16. Łukasz Paluch (LKS Żarki)
17. Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

Trener: Kacper Ślusarek (MKS Trzebinia-Siersza)
Trener Koordynator: Antoni Gawronek

 

PPN Chrzanów -> http://ppnchrzanow.pl/aktualnosci.php?function=show_all&no=171


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [191]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka