MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1035, wczoraj: 1365
ogółem: 2 666 073

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołania na Kadrę PPN Chrzanów (Rocznik 1999 i młodsi)

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-28 09:19

Konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej (Rocznik 1999 i młodsi), Podokręgów Chrzanów, Wadowice i Oświęcim, na XII Turniej Piłkarski Juniorów im. Generała Bernarda Stanisława Monda, który odbędzie się 11 listopada 2016.

Konsultacja Kadra Podokręgów, odbędzie się na obiekcie KS Chełmek (sztuczna nawierzchnia) 03.10.16 (Poniedziałek) godz. 15.30.

Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. Generała Bernarda Stanisława Monda organizowany jest w celu uczczenia Święta Niepodległości 11 listopada, a jego organizatorem jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Uczestniczą w nim przedstawicie Podokręgów: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów i Małopolski Zachodniej (Wadowice, Oświęcim, Chrzanów).

W ubiegłym roku zespół Małopolski Zachodniej oparty w głównej mierze na zawodnikach MKS Trzebinia-Siersza - Lasik, Piskorz, Kurek, Tajs, Rzepa a także PPN Chrzanów - Noworyta (Wolanka), Domagała (Libiąż), Aleksandrów (Byczyna) sprawiła dużą niespodziankę zajmując II miejsce. W półfinale zwycięstwo z reprezentacją Nowego Sącza (drużyna złożona głownie z zawodników Sandecji i Dunajca) 2:0 dało awans do finału.

W Finale lepsza okazała się mocna ekipa Krakowa, która zwyciężyła 5:2. Zespół prowadził trener MKS-u Kacper Ślusarek, pomagał mu z ramienia OZPN Wadowice - Marian Pamuła, trenerem koordynatorem był oczywiście Antoni Gawronek.


Kadra PPN Chrzanów na konsultację w Chełmku:
1. Piotr Pałka (MKS Trzebinia-Siersza)
2. Damian Dziadzio (MKS Trzebinia-Siersza)
3. Kacper Byrczek (MKS Trzebinia-Siersza)
4. Paweł Celiński (MKS Trzebinia-Siersza)
5. Filip Głowacz (MKS Trzebinia-Siersza)
6. Kamil Chmielowski (MKS Trzebinia-Siersza)
7. Jakub Skrzypek (MKS Trzebinia-Siersza)
8. Grzegorz Jarosz (MKS Trzebinia-Siersza)
9. Patryk Wierzbic (MKS Trzebinia-Siersza)
10. Karol Łubik (MKS Trzebinia-Siersza)
11. Łukasz Sochacki (MKS Trzebinia-Siersza)
12. Damian Przepiórka (MKS Fablok Chrzanów)
13. Jakub Jochymek (MKS Fablok Chrzanów)
14. Jakub Żegleń (KS Górnik Libiąż)
15. Paweł Głuch (UKS Dulowa)

16. Łukasz Paluch (LKS Żarki)
17. Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

Trener: Kacper Ślusarek (MKS Trzebinia-Siersza)
Trener Koordynator: Antoni Gawronek

 

PPN Chrzanów -> http://ppnchrzanow.pl/aktualnosci.php?function=show_all&no=171


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [219]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

30

04-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka