MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 310, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 052

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 9 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-18 23:14

 

III Liga Gr. IV

 

9 Kolejka

 

 

17.09.16 (Sobota)

16.00 Podlasie Biała Podlaska - Garbarnia Kraków 0:0

16.00 Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce 3:2 (1:0)

Bramki: 20' Prędota, 62' (k) Reiman, 73' Giel - 47' Gil, 65' Jeziorski

16.00 Podhale Nowy Targ - Cosmos Nowotaniec 3:0 (1:0)

Bramki: 34', 56' Dziadzio, 75' Jaworskyj

16.00 Avia Świdnik - Soła Oświęcim 3:2 (1:0)

Bramki: 34' Nowak, 73' Kalita, 88' Skowroński - 86' (k) Dynarek, 90' Gleń

16.00 Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (0:1)

Bramki: 70' Gabrych, 90' Szkatuła - 13', 56' Zmorzyński

19.00 KSZO Ostrowiec Św. - Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)

Bramka: 35' Jamróz

18.09.16 (Niedziela)

16.00 Wierna Małogoszcz - JKS Jarosław 2:4 (1:2)

Bramki: 19' Kołodziejczyk, 57' Smolarczyk - 4', 43', 54' (k) Raba, 80' Surmiak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [147]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka