Przed meczem z Motorem Lublin

• autor: RedakcjaMKS, 2016-09-16 08:21

Motorowcy podrażnieni ostatnimi słabszymi występami w lidze, z obcokrajowcami i byłymi ekstraklasowcami w składzie, liczą na dobry wynik przy Kościuszki. Dokładnie taki sam rezultat chcą uzyskać "żółto-czarni".

Jednak trener Robert Moskal zdaje sobie wszak sprawę, jak trudne zadanie czeka jego piłkarzy w starciu z drużyną, która w poprzednim sezonie grała w barażach o druga ligę (przegrała u siebie 0:1 i na wyjeździe 2:1 z Olimpią Elbląg), a w przeszłości występowała na najwyższym piłkarskim szczeblu rozgrywkowym !

- Na takie spotkanie nie trzeba chłopców specjalnie mobilizować. Myślę, że podtrzymamy tradycję stworzenia dobrego spektaklu piłkarskiego. Oby zakończonego dla nas korzystnym wynikiem. Zachęcam kibiców, by przyszli na mecz z naprawdę mocnym zespołem - Robert Moskal (trener MKS)

Wypowiedź trenera Motoru Lublin Jacka Magnuszewskiego -> http://www.lubsport.pl/aktualnosci/iii-ligowa-sobota-boisko-wyjda-avia-motor-orleta-podlasie/