MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 493, wczoraj: 791
ogółem: 2 567 688

statystyki szczegółowe

Aktualności

Młodzicy odnieśli 4 zwycięstwo w lidze

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-12 20:39

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 12.09.16 (Poniedziałek) - 4 Kolejka - Godz. 17.45
 

UKS Fablok Chrzanów - MKS Trzebinia-Siersza 0:6 (0:2)

Bramki: 11', 24', 33', 41', 47', 52' Wocial

MKS: Kozłowski, Noworyta - Pucia, Wojas, Bieniek, Duleba, Małocha, Krzywda, Kalinowski, Wocial oraz Popiela, Nietrzebka, Bobula, Dziadzio.

 

Wyniki - 4 Kolejka:

Żarek Stronie - Soła Oświęcim 1:3

MKS Fablok Chrzanów - KS Chełmek 9:0

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Górnik Libiąż 4:1

Brzezina Osiek - Pobiedr Paszkówka 3:2

Beskid Andrychów - Unia Oświęcim ?:?


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [178]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka