MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 260, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 002

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 8 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-11 21:11

 

III Liga Gr. IV

 

8 Kolejka

 

 

10.09.16 (Sobota)

11.00 Garbarnia Kraków - Wierna Małogoszcz 2:1 (0:0)

Bramki: 72' Ogar, 75' (s) Bała - 64' Smolarczyk

16.00 Resovia Rzeszów - Avia Świdnik 3:0 (0:0)

Bramki: 47', 63' Buczek, 90' Kaliniec

16.00 Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2:2 (1:1)

Bramki: 5' Knapik, 90' Jamróz - 12' Pająk B., 55' (k) Jaworskyj

19.00 Motor Lublin - Stal Rzeszów 0:1 (0:0)

Bramka: 85' Zięba

11.09.16 (Niedziela)

16.00 Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Św. 2:2 (0:1)

Bramki: 62' (k) Borysiuk, 89' Rycaj - 39' Grunt, 49' Stachurski

16.00 Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska 1:4 (1:2)

Bramki: 35' (k) Papka - 21' Krykun, 32' Kursa, 62' Kocoł, 90' Bołtowicz

16.30 Unia Tarnów - Karpaty Krosno 1:1 (0:0)

Bramki: 82' Lubera - 90' Cempa


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [161]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka