MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 262, wczoraj: 1497
ogółem: 2 569 934

statystyki szczegółowe

Aktualności

JS: MKS ogrywa SMS Kraków mimo, iż przegrywał 0:2

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-11 14:36

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 11.09.16 (Niedziela) - 6 Kolejka - Godz. 11.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - SMS Kraków 4:2 (2:2)

Bramki: 34', 39', 65' Sochacki, 62' Łubik - 16' ?, 21' ?

Sędziowali: Siemek Tomasz, Banach Adam, Ziach Rafał (Chrzanów)

Żółte kartki: Lasik, Głowacz - ?, ?, ?

MKS: Pałka - Drozdek, Lasik, Borkowski, Celiński (58' Głowacz), Rzepa, Chmielowski, Wierzbic, Jarosz (90' Byrczek), Łubik (84' Gurgul), Sochacki

W 74' minucie Kamil Chmielowski (MKS) nie wykorzystał rzutu karnego, bramkarz SMS obronił.

 

Wyniki - 6 Kolejka:

Hutnik Nowa Huta - Sokół Słopnice 4:2

Profi Zielonki - Dunajec Nowy Sącz 2:0

Puszcza Niepołomice - Limanovia Limanowa 2:1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Dunajec Zakliczyn 2:0


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [193]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka