MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 558, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 983

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zmarnowany rzut karny przy 1:1 dodał skrzydeł gościom..

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-07 21:39

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 07.09.16 (Środa) - 5 Kolejka - Godz. 17.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - AP Profi Zielonki 1:2 (0:0)

Bramki: 53' Kaiser - 50' Jodłowski, 73' Jakacki

Sędziowali: Gębala Bartłomiej, Gębala Michał, Kita Jonasz (Chrzanów)

Żółte kartki: Borkowski, Chmielowski, Lasik - Szela

MKS: Pałka - Drozdek, Lasik, Chmielowski, Borkowski (90' Celiński), Sochacki, Tajs (70' Łubik), Wierzbic, Jarosz, Rzepa (87' Gurgul), Kaiser

Profi: Niemczycki - Danielewski (60' Kowalczyk), Górski (55' Jakacki), Jodłowski, Klimek, Rząsa, Stasik, Sulik, Szela, Wosik, Wuwer

W 64' minucie Kamil Chmielowski (MKS) nie wykorzystał rzutu karnego, trafił w słupek.

 

Wyniki - 5 Kolejka:

Limanovia Limanowa - Sokół Słopnice 4:0

Dunajec Zakliczyn - Dunajec Nowy Sącz 1:0

Hutnik Nowa Huta - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4

SMS Kraków - Puszcza Niepołomice 1:1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [157]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka