MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 539

statystyki szczegółowe

Aktualności

Jutro Półfinał Pucharu Polski !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-06 12:17

Jutro na boisku Fabloku Chrzanów na boisku w Kościelcu (ul. Szpitalna 78a) odbędzie się spotkanie półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów. A-klasowy Fablok Chrzanów podejmie nasz III-ligowy MKS Trzebinia-Siersza. Druga parę tworzą Wolanka Wola Filipowska (A-Klasa) i LKS Żarki (Liga Okręgowa).

W drodze do półfinału Fablok pokonał w I rundzie Ciężkowiankę Jaworzno 4:1, a w II rundzie nie bez problemów nowo reaktywowany UKS Dulowa z B-Klasy 3:2.

MKS rozgrywki rozpoczął od II rundy i na boisku w Gromcu pokonał Nadwiślanina 4:2.

Kiedyś spotkania Fabloku z Górnikiem Siersza elektryzowały środowisko piłkarskie, teraz tułający się w A-klasie Fablok chce wrócić na wyższy poziom rozgrywkowy, czego szczerze mu życzymy.

Nie mniej jednak zapraszamy wszystkich kibiców zarówno MKS-u, Fabloku jak i tych piłkarskich na jutrzejsze spotkanie w Kościelcu o godz. 17.00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [161]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka