MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 156, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 350

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 03.09 - 04.09.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-02 13:19

III Liga Gr. IV - 03.09.16 (Sobota) - 7 Kolejka

16.00 MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 03.09.16 (Sobota) - 4 Kolejka

11.00 Puszcza Niepołomice - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 03.09.16 (Sobota) - 3 Kolejka

11.00 Orzeł Ryczów - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 04.09.16 (Niedziela) - 3 Kolejka

11.00 KS Chełmek - MKS Trzebinia-Siersza

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Górka - 03.09.16 (Sobota) - 1 Kolejka

8.30 UKS Trzebinia - Wolanka Wola Filipowska

9.15 UKS Trzebinia - Górnik Siersza

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Górka - 04.09.16 (Niedziela) - 1 Kolejka

8.30 UKS Trzebinia - AP Champions Chrzanów

9.15 UKS Trzebinia - Górnik Libiąż


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [143]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka