MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 627, wczoraj: 606
ogółem: 2 502 396

statystyki szczegółowe

Aktualności

Futbol w Gminie Trzebinia !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-01 10:19

 

PPN Chrzanów - Klasa B - 3 Kolejka

Środa (31.08.16)

17.30 Polonia Luszowice - UKS Dulowa 1:7 (0:2)

Bramki: 27', 38', 52', 53' Cząstka, 69', 79', 86' Głuch P.

Dulowa: Wilk - Kurdziel (55' Kurek A.), Sadko, Rejdych, Bobak, Prokop (55' Kowalik), Piotrowski, Nowak, Wallentin (55' Kurzański), Cząstka, Malczyk (55' Głuch P.)

17.30 Tempo Płaza - Ruch Młoszowa 2:2 (1:0)

Bramki: 70' Chechelski, 90+1' Kłeczek

Młoszowa: Bednarczyk - Kłeczek, Pstrucha, Zając K., Zając Sz. (46' Dudek Mateusz), Konieczny (65' Porębski O.), Czub, Grabski (85' Czarnik), Kolmajer, Dudek Michał (46' Dębski), Chechelski

17.30 Górnik Siersza - Zryw Brodła 1:3 (1:0)

Bramka: ?

Siersza: ?


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [198]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka