MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 936
ogółem: 2 499 829

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 6 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-09-01 10:05

 

III Liga Gr. IV

 

6 Kolejka

 

 

31.08.16 (Środa)

17.00 JKS Jarosław - Karpaty Krosno 3:0 (1:0)

Bramki: 45' Daszyk, 61' Kaganek, 69' Gliniak

17.00 Unia Tarnów - Avia Świdnik 2:1 (0:0)

Bramki: 57' Tyl, 77' Wrzosek - 79' (k) Białek

17.00 Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 2:0 (1:0)

Bramki: 10' Majewski, 80' Powałka

17.00 Soła Oświęcim - Stal Rzeszów 4:5 (1:3)

Bramki: 38' (k) Dynarek, 51' Knapik, 85', 88' Snadny - 5' Giel, 13', 61' Reiman, 14' Brocki, 83' Lisańczuk

17.00 Cosmos Nowotaniec - Podlasie Biała Podlaska 0:1 (0:1)

Bramka: 45' Zabielski

17.00 Spartakus Daleszyce - Garbarnia Kraków 2:2 (2:2)

Bramki: 4' Jaworski, 7' Jeziorski - 12' Pietras, 27' Kitliński

19.00 Motor Lublin - Wierna Małogoszcz 2:1 (1:1)

Bramki: 19' Stachyra, 58' Oziemczuk - 14' (k) Kołodziejczyk M.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [196]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka