MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 559, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 984

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 5 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-08-27 18:27

 

III Liga Gr. IV

 

5 Kolejka

 

 

26.08.16 (Piątek)

17.30 Avia Świdnik - Wisła II Kraków 2:0 (2:0)

Bramki: 21', 38' Nowak

27.08.16 (Sobota)

17.00 Garbarnia Kraków - Motor Lublin 0:3 (0:0)

Bramki: 58' Oziemczuk, 63' Gieraga, 69' Piekarski

17.00 Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim 1:2 (0:1)

Bramki: 47' Zabielski - 21' (s) Kursa, 90' (k) Dynarek

17.00 Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 3:2 (1:2)

Bramki: 18' Basta, 65' Jaworskyj, 90' (s) Witek - 35', 38' Popiela

17.00 Karpaty Krosno - KSZO Ostrowiec Św. 1:1 (0:0)

Bramki: 64' Łanucha - 69' Grunt

28.08.16 (Niedziela)

17.00 Spartakus Daleszyce - JKS Jarosław 0:3 (0:0)

Bramki: 60' Aab, 83' Raba, 90' Pękala

17.00 Wierna Małogoszcz - Cosmos Nowotaniec 0:2 (0:1)

Bramki: 34' Sobota, 73' Misiak

12.10.16 (Środa)

14.00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [164]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka