Słabiej gramy na wyjazdach

• autor: RedakcjaMKS, 2016-08-23 14:48

MKS Trzebinia-Siersza w derbach Małopolski przegrał w Tarnowie z miejscową Unią 0:3. Podopiecznych Roberta Moskala bolą zwłaszcza rozmiary porażki. Podopieczni Roberta Moskala spadli na 11. pozycję w tabeli III ligi piłkarskiej.

Nie jest tajemnicą, że trzebinianie prezentują się słabiej na wyjazdach. Tak było nie tylko w Krośnie, ale także w poprzednim sezonie, w czwartoligowej rywalizacji. - Tylko, że Podkarpaciu udało nam się jeszcze wywalczyć punkt, a w Tarnowie już niezwraca uwagę Robert Moskal, trener trzebinian. - Musimy znaleźć sposób na przepędzenie czwartoligowych demonów, bo – jak widać – kładą się cieniem na naszej postawie.

Trzebinianie źle rozpoczęli mecz. Jak podkreśla szkoleniowiec, jego podopieczni prezentowali się bardzo niemrawo, co z pewnością ułatwiło zadanie gospodarzom w strzeleniu dwóch goli, które z pewnością ustawiły mecz. - Po zmianie stron zagraliśmy już lepiej, ale nie na tyle, żeby móc zdobyć choćby punkt – uważa Moskal. - Dla mnie nie ulega wątpliwości, że na wyjazdach musimy podnieść poziom agresji, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Przed trzebinianami potyczka pucharowa na szczeblu chrzanowskiego podokręgu, w której trener zamierza nieco pozmieniać ustawienie. Z jednej strony będzie szukał nowych rozwiązań pod kątem sobotniej ligowej potyczki przeciwko Orlętom Radzyń Podlaski, ale też nie ukrywa, że przy rozgrywaniu trzech spotkań w tygodniu, bo jak nie liga, to puchary, jest zmuszony do rotowania składem, żeby nie przeciążać wiodących zawodników.

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/iii-liga-mks-trzebinia-siersza-slabiej-prezentuje-sie-na,3833705,art,t,id,tm.html

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim