MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 364, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 106

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 4 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-08-20 21:09

 

III Liga Gr. IV

 

4 Kolejka

 

 

20.08.16 (Sobota)

17.00 Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0:2 (0:1)

Bramki: 29' Mroczek, 74' Białek

17.00 Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (1:1)

Bramki: 28' Rydzik - 34' Drapsa

17.00 Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 4:0 (4:0)

Bramki: 16' Wadas, 24' (k) Dynarek, 36', 45' Cygnar

17.00 JKS Jarosław - KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (0:1)

Bramki: 60' (k) Raba, 80' Aab - 29' Podstolak, 74' Gil, 90' Bełczowski

19.00 Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 3:0 (2:0)

Bramki: 39' Kato, 43' Piekarski, 70' Kaczmarek

21.08.16 (Niedziela)

11.00 Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ 4:2 (3:2)

Bramki: 17', 41' (k) Drzazga, 25' Kuźba, 63' Ryś

14.00 Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: 87' Pietras

17.00 Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów 0:2 (0:1)

Bramki: 17' Maślany, 79' Reiman


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [152]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka