Przed meczem z rezerwami Wisły

• autor: RedakcjaMKS, 2016-08-17 16:30

Trzebinianie ostatnio w Krośnie zdobyli już pierwszy punkt, co dla beniaminka było bardzo ważne ze względów psychologicznych. Z kolei krakowianie zamykają stawkę. W dwóch meczach nie zdobyli nawet bramki.  -To nie może uśpić naszej czujności. W weekendy rezerwa Wisły wystawiała zazwyczaj młody skład, tymczasem w połowie tygodnia może być mocniejszy. Nie możemy się oglądać na rywali, tylko zagrać swoje. Na pewno rezerwa „Białej Gwiazdy” przyjedzie do nas niezwykle zdeterminowana. - przestrzega Robert Moskal, trener trzebinian.

Trzebinianie u siebie prezentują się lepiej niż na wyjazdach, co jednak nie zawsze ma przełożenie na punkty. Na inaugurację podopieczni trenera Moskala zagrali dobre zawody, a stracili wszystko. Z kolei w Krośnie było słabiej, a zdobyli punkt. - Po meczu w Krośnie mocno poturbowani byli Michał Kowalik i Gaspar Repa. Przed meczem zobaczymy, jak się będą czuli – analizuje trener Moskal.

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/iii-liga-mobilizacja-w-oswiecimiu-i-trzebini,3828838,art,t,id,tm.html

Zdjęcie -> Michał Koryczan (Przełom)