MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1392, wczoraj: 980
ogółem: 2 569 567

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 2 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-08-14 19:33

 

III Liga Gr. IV

 

2 Kolejka

 

 

13.08.16 (Sobota)

13.00 Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)

Bramki: 36' Kiebzak, 83' Kitliński

15.00 KSZO Ostrowiec Św. - Podhale Nowy Targ 2:0 (2:0)

Bramki: 7' Kapsa, 22' (k) Łatkowski

17.00 JKS Jarosław - Avia Świdnik 1:2 (0:1)

Bramki: 84' Gliniak - 15', 59' Białek

17.00 Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 0:0

17.00 Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce 1:2 (1:2)

Bramki: 14' Knapik - 5' Kaczmarek, 30' Ostrowski

14.08.16 (Niedziela)

12.30 Wisła II Kraków - Stal Rzeszów 0:6 (0:2)

Bramki: 13', 55' Prędota, 19' (k) Reiman, 52' Szeliga, 89', 90' Brocki

14.00 Cosmos Nowotaniec - Motor Lublin 2:1 (2:1)

Bramki: 5', 19' (k) Zarzyka - 45' (k) Gieraga

17.00 Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz 1:0 (0:0)

Bramka: 86' Majewski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [219]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka