MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 436, wczoraj: 980
ogółem: 2 568 611

statystyki szczegółowe

Aktualności

I Runda Pucharu Polski PPN Chrzanów - Sezon 2016/17

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-08-07 23:38

 

Puchar Polski PPN Chrzanów

 

I Runda - Sezon 2016/17

 

 

06.08.16 (Sobota)

16.00 Lew Olszyny - MZKS Alwernia 0:10 (0:2)

Bramki: Pocztowski x4, Majka x3, Jasieczko x2, Tekielak

17.00 Polonia Luszowice - Zagórzanka Zagórze 1:5 (0:2)

Bramki: Kusiak - Rejdych x2, Boś, Bujakiewicz, Kołodziej

17.00 Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno 4:1 (2:0)

Bramki: Oczkowski, Fudali, Bogucki, Domurat W. - ?

17.00 Wolanka Wola Filipowska - Górnik Libiąż 2:0 (1:0)

Bramki: Gaj, Kocot S.

18.00 Błyskawica Myślachowice - Nadwiślanin Gromiec 1:3 (1:1)

Bramki: Kocyk - ?

18.00 Zryw Brodła - LKS Żarki 2:3 (1:1)

Bramki: ? - Przebinda, Nędza, Jesionkowski

07.08.16 (Niedziela)

11.00 UKS Dulowa - Victoria Zalas 0:0 k. 4:3

 

MKS Trzebinia-Siersza - wolny los


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [257]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka