MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 137, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 562

statystyki szczegółowe

Aktualności

III Liga Gr. IV - 1 Kolejka

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-08-07 19:39

 

III Liga Gr. IV

 

1 Kolejka

 

 

05.08.16 (Piątek)

18.00 Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów 3:2 (1:1)

Bramki: 42' Kołodziejczyk Mateusz, 62' Smolarczyk, 76' Bała - 18' (k) Wrzosek, 74' Popiela

06.08.16 (Sobota)

11.00 Garbarnia Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (2:0)

Bramki: 16' Ogar, 32' Ciesielski - 50' Zuber

17.00 Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 1:2 (0:2)

Bramki: 56' Świerzbiński - 9', 25' Nowak

17.00 Podlasie Biała Podlaska - Wisła II Kraków 1:0 (0:0)

Bramka: 52' (s) Zając Mateusz II

19.00 Motor Lublin - Soła Oświęcim 0:1 (0:0)

Bramka: 61' Wadas

07.08.16 (Niedziela)

14.00 Cosmos Nowotaniec - JKS Jarosław 1:1 (1:0)

Bramki: 33' Laskowski - 48' Kaganek

17.00 Spartakus Daleszyce - Resovia Rzeszów 2:4 (1:3)

Bramki: 42' Olearczyk, 90' (k) Maciejski - 7' (k), 9', 22' Buczek, 78' Żmuda

17.00 Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 4:1 (2:0)

Bramki: 17' Prędota, 35', 49' Giel, 86' Szeliga - 74' Gabrych


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [173]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka