MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 841, wczoraj: 1255
ogółem: 2 564 360

statystyki szczegółowe

Aktualności

Hokejowy wynik w sparingu Juniorów Starszych

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-07-30 23:19

Sparing - 30.07.16 (Sobota) - Boisko Wodna - godz. 18.00
 

Ruch Młoszowa - JS MKS Trzebinia-Siersza 4:5 (2:1)

Bramki: 24' Dębski, 45' Porębski, 61' Konieczny, 72' Wideł - 5', 49', 76', 87' Kaiser, 53' Sochacki

Młoszowa: Bednarczyk - Tokasz, Zając Karol, Pstrucha, Kolmajer, Porębski, Zając Kamil, Wołek, Kłeczek, Chechelski, Dębski oraz Palka, Wideł, Konieczny, Dudek Michał, Dudek Mateusz, Grabski.

MKS: Pałka - Duleba, Głowacz, Lasik, Borkowski, Sochacki, Kurek B., Wierzbic, Rzepa, Kaiser, Łubik oraz Piskorz, Byrczek, Tajs.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [219]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
mecz towarzyski
MKS Trzebinia   Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00

Chełmek

Reklama

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

Sparing - Chełmek: 11.00 MKS Trzebinia - Brzezina Osiek

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka