MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 443, wczoraj: 1024
ogółem: 2 572 416

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz MLJS - Gr. I

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-07-29 09:42

Wydział Gier MZPN ustalił wstępny terminarz jesiennych meczów sezonu 2016/17 w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Rozgrywki rozpoczną się 20/21 sierpnia 2016. 

 

MLJS - 1 Kolejka:

GRUPA 1:
Sokół Słopnice - AP Profi Zielonki
Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

MKS Trzebinia-Siersza - Dunajec Nowy Sącz
MKS SMS Kraków - Dunajec Zakliczyn
Limanovia Limanowa - Hutnik Nowa Huta

GRUPA 2:
Zatorzanka Zator - Unia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska - AS Progres 99 Kraków
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz - Krakus Nowa Huta
MKS Nowa Proszowianka - Garbarnia Kraków

 

* Projekt terminarza Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, jesień 2016, grupa 1 - kliknij TUTAJ
* Projekt terminarza Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, jesień 2016, grupa 2 - kliknij TUTAJ


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [193]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski u-14 w Futsalu - Bielsko-Biała: 10.30 MKS Trzebinia - Śląsk Wrocław, 16.30 MKS Trzebinia - Rekord Bielsko-Biała

Sparing - Pszczyna: 11.00 Iskra Pszczyna - MKS Trzebinia

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 17.20 MKS Trzebinia U-20 - Solidex

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
MKS Trzebinia 0:2 Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00
Chełmek
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka