MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 568

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz MLJS - Gr. I

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-07-29 09:42

Wydział Gier MZPN ustalił wstępny terminarz jesiennych meczów sezonu 2016/17 w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Rozgrywki rozpoczną się 20/21 sierpnia 2016. 

 

MLJS - 1 Kolejka:

GRUPA 1:
Sokół Słopnice - AP Profi Zielonki
Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

MKS Trzebinia-Siersza - Dunajec Nowy Sącz
MKS SMS Kraków - Dunajec Zakliczyn
Limanovia Limanowa - Hutnik Nowa Huta

GRUPA 2:
Zatorzanka Zator - Unia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska - AS Progres 99 Kraków
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz - Krakus Nowa Huta
MKS Nowa Proszowianka - Garbarnia Kraków

 

* Projekt terminarza Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, jesień 2016, grupa 1 - kliknij TUTAJ
* Projekt terminarza Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, jesień 2016, grupa 2 - kliknij TUTAJ


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [186]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka