MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 388

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy rywali Młodzików 2004 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-07-28 13:48

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice ustaliła składy I ligi Trampkarzy i Młodzików Małopolska Zachodnia na sezon 2016/2017. Start Lig Trampkarzy i Młodzików runda jesień 2016 w dniu 27.08.16 a zakończenie 29.10.16 roku (w tym 1 środa 31.08.2016 roku). Do ligi Młodzików może być dokooptowany jeszcze zespół.

Terminarz rozgrywek będzie dostępny na stronie https://ozpnwadowice.pl do końca tygodnia.

 

Lista zespołów - 1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików:

1. MKS Trzebinia-Siersza

2. Beskid Andrychów

3. Brzezina Osiek

4. Fablok I Chrzanów

5. Górnik Libiąż

6. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

7. Karol Wadowice

8. KS Chełmek

9. Pobiedr Paszkówka

10. Unia Oświęcim

11. Żarek Stronie

12. Fablok II Chrzanów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [168]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka