MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 701, wczoraj: 606
ogółem: 2 502 470

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz III Ligi - Gr. IV

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-07-12 09:10

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi, grupy IV w sezonie 2016/17. Rozgrywki ruszą 6-7 sierpnia, runda jesienna potrwa do 12-13 listopada.

 

1 Kolejka - 6/7 Sierpnia:
Cosmos Nowotaniec - JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin - Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce - Resovia
Garbarnia Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska - Wisła II Kraków
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno

MKS Trzebinia-Siersza - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik

 

w rozwinięciu wszystkie kolejki !

2 Kolejka - 13/14 Sierpnia
JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno -
MKS Trzebinia-Siersza
Wisła II Kraków - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz
Resovia - Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce
Cosmos Nowotaniec - Motor Lublin


3 Kolejka - 17 Sierpnia
Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław
Spartakus Daleszyce - Cosmos Nowotaniec
Garbarnia Kraków - Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz - Resovia
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów - Unia Tarnów

MKS Trzebinia-Siersza - Wisła II Kraków
Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski


4 Kolejka - 20/21 Sierpnia
JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Wisła II Kraków - Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów -
MKS Trzebinia-Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów
Resovia - Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz
Cosmos Nowotaniec - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Spartakus Daleszyce


5 Kolejka - 27/28 Sierpnia
Spartakus Daleszyce - JKS 1909 Jarosław
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Wierna Małogoszcz - Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim
Stal Rzeszów - Resovia

MKS Trzebinia-Siersza - Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów
Avia Świdnik - Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno


6 Kolejka - 31 Sierpnia
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno
Wisła II Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ
Resovia -
MKS Trzebinia-Siersza
Soła Oświęcim - Stal Rzeszów
Cosmos Nowotaniec - Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin - Wierna Małogoszcz
Spartakus Daleszyce - Garbarnia Kraków


7 Kolejka - 3/4 Września
Garbarnia Kraków - JKS 1909 Jarosław
Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Cosmos Nowotaniec

MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ - Resovia
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów
Karpaty Krosno - Wisła II Kraków


8 Kolejka - 10/11 Września
JKS 1909 Jarosław - Wisła II Kraków
Unia Tarnów - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia - Avia Świdnik
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ
Cosmos Nowotaniec -
MKS Trzebinia-Siersza
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków - Wierna Małogoszcz


9 Kolejka - 17/18 Września
Wierna Małogoszcz - JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce

MKS Trzebinia-Siersza - Motor Lublin
Podhale Nowy Targ - Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik - Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła II Kraków - Unia Tarnów


10 Kolejka - 24/25 Września
JKS 1909 Jarosław - Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła II Kraków
Resovia - Karpaty Krosno
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cosmos Nowotaniec - Avia Świdnik
Motor Lublin - Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce -
MKS Trzebinia-Siersza
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz - Podlasie Biała Podlaska


11 Kolejka - 1/2 Października
Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz

MKS Trzebinia-Siersza - Garbarnia Kraków
Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik - Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cosmos Nowotaniec
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim
Wisła II Kraków - Resovia
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski


12 Kolejka - 8/9 Października
JKS 1909 Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia - Unia Tarnów
Soła Oświęcim - Wisła II Kraków
Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik
Garbarnia Kraków - Podhale Nowy Targ
Wierna Małogoszcz -
MKS Trzebinia-Siersza
Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów

13 Kolejka - 15/16 Października
Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław
MKS Trzebinia-Siersza - Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ - Wierna Małogoszcz
Avia Świdnik - Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno - Motor Lublin
Wisła II Kraków - Cosmos Nowotaniec
Unia Tarnów - Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia


14 Kolejka - 22/23 Października
JKS 1909 Jarosław - Resovia
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski
Cosmos Nowotaniec - Unia Tarnów
Motor Lublin - Wisła II Kraków
Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów -
MKS Trzebinia-Siersza

15 Kolejka - 29/30 Października
MKS Trzebinia-Siersza - JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno - Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków - Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów - Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Cosmos Nowotaniec
Resovia - Soła Oświęcim


16 Kolejka - 5/6 Listopada
JKS 1909 Jarosław - Soła Oświęcim
Cosmos Nowotaniec - Resovia
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów
Garbarnia Kraków - Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz - Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów - Avia Świdnik

MKS Trzebinia-Siersza - Podhale Nowy Targ

17 Kolejka - 12/13 Listopada
Podhale Nowy Targ - JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik -
MKS Trzebinia-Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska
Wisła II Kraków - Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski - Spartakus Daleszyce
Motor Lublin - Resovia
Soła Oświęcim - Cosmos Nowotaniec


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [362]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka