MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 264, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 006

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy komplet zespołów 3 Ligi !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-06-29 18:24

Znamy wszystkie zespoły, z którymi przyjdzie nam rywalizować w 3 Lidze Gr. D (Lubelsko-Małopolsko-Podkarpacko-Świętokrzyskiej).

Początek rozgrywek zaplanowany jest na 6/7 Sierpnia 2016 r.

 

Zespoły 3 Ligi Gr. D:

1. MKS Trzebinia-Siersza (Małopolska) - beniaminek

2. Wisła II Kraków (Małopolska)

3. Unia Tarnów (Małopolska)

4. Garbarnia Kraków (Małopolska)

5. Podhale Nowy Targ (Małopolska)

6. Soła Oświęcim (Małopolska)

7. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie)

8. Spartakus Daleszyce (Świętokrzyskie)

9. Wierna Małogoszcz (Świętokrzyskie) - beniaminek

10. Resovia Rzeszów (Podkarpackie)

11. Stal Rzeszów (Podkarpackie)

12. Karpaty Krosno (Podkarpackie)

13. JKS Jarosław (Podkarpackie)

14. Cosmos Nowotaniec (Podkarpackie) - beniaminek

15. Motor Lublin (Lubelskie)

16. Avia Świdnik (Lubelskie)

17. Orlęta Radzyń Podlaski (Lubelskie)

18. Podlasie Biała Podlaska (Lubelskie) - beniaminek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [221]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka