ZA 2 GODZINY WSZYSCY NA KOŚCIUSZKI !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-06-23 15:23

W czwartkowe popołudnie trzebiński MKS zmierzy się z BKS Bochnia w rewanżowym meczu barażowym o awans do trzeciej ligi.

O wydarzeniach na stadionie przy ul. Kościuszki będziemy informować na bieżąco.

MKS Trzebinia-Siersza - BKS Bochnia (Czwartek, 23 czerwca, godz. 17.30)

Przypuszczalny skład MKS: Wróbel - Sieczko, Kalinowski, Ołownia, Sawczuk, Domurat, Repa, Majcherczyk, Kowalik, J. Pająk, Piskorz.

W pierwszym spotkaniu barażowym trzebinianie zremisowali w Bochni 1-1. Gola wyrównującego MKS zdobył w samej końcówce. Golkipera miejscowych pokonał Michał Kowalik, najskuteczniejszy obok Pawła Piskorza piłkarz "żółto-czarnych" w tym sezonie.

Podopiecznym Roberta Moskala wystarczy zatem bezbramkowy remis w rewanżu, by po końcowym gwizdku arbitra móc cieszyć się z awansu do zreorganizowanej trzeciej ligi, w której w przyszłym sezonie wystąpią zespoły z czterech województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Nasi czytelnicy są optymistami. W sondzie na portalu przelom.pl przeszło 80 procent internautów jest przekonanych, że drużyna osiągnie ten cel.

Najmocniejszym punktem BKS jest jego grający trener Sławomir Zubel, którzy zdobył gola dla swojej drużyny w pierwszym pojedynku z Trzebinią. Rosły napastnik występował w przeszłości m.in. w Piaście Gliwice, Sandecji Nowy Sącz i Puszczy Niepołomice.

Emocje na stadionie przy ul. Kościuszki w Trzebini rozpoczną się o godz. 17.30.

Przełom -> http://przelom.pl/18829-zapowiedz-trzebinia-walczy-o-trzecia-lige.html