MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 603
ogółem: 2 503 349

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwszy mecz na remis !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-06-18 18:57

Baraż o Awans do III Ligi - 18.06.16 (Sobota) - godz. 17.00
 

BKS Bochnia - MKS Trzebinia-Siersza 1:1 (0:0)

Bramki: 49' Zubel - 88' Kowalik

Sędziowali: Kuźniar Jarosław, Dzióbek Kazimierz, Pokwiczał Dariusz (Kraków)

Żółte kartki: Lewicki - Piskorz, Repa

Widzów: 300

BKS: Jaszczyński - Gorszczyk, Czernecki, Mazur, Grzyb, Kaczmarczyk (46' Mus), Lewicki, Siwek (28' Budzyń), Bukowiec, Styrna (60' Górecki), Zubel (80' Ochlust).

MKS: Wróbel - Sieczko, Ołownia, Kalinowski, Sawczuk, Domurat, Repa (75' Dudek), Majcherczyk (88' Małodobry), Kowalik, Pająk J. (75' Fraś), Piskorz (88' Kaiser)

 

Na Żywo -> http://regiowyniki.pl/mecz/9810/Pilka_Nozna/Malopolskie/4_Liga/malopolska__zachod_/


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [451]
 

autor: ~kibic 2016-06-18 18:56:29

avatar 1:1 w 88' wyrownał Kowal. Sedzia nie uznal dwoch bramek dla nas.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka