MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 307, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 049

statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar Polski wiemy z kim zagramy !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-06-14 10:42

Dziś w siedzibie MZPN w Krakowie odbyło się losowanie półfinałów Pucharu Polski na szczeblu MZPN.

Losowania dokonała Weronika Turek z działu finansowego MZPN w obecności przedstawicieli Związku i Wydziału Gier.

Półfinały Pucharu Polski na szczeblu MZPN:

GKS Drwinia - Podhale Nowy Targ, 19 czerwca 2016 (niedziela), godz. 17

MKS Trzebinia-Siersza - Wiślanka Grabie/Garbarnia Kraków, 26 czerwca 2016 (niedziela), godz. 11

* (w przypadku awansu do półfinału Wiślanki, mecz odbędzie się w Grabiu; w przypadku awansu do półfinału Garbarni, gospodarzem będzie MKS Trzebinia-Siersza)

Finał w Kalwarii Zebrzydowskiej: 29 czerwca 2016 (środa), godz. 17.30

 

W półfinałach i finale, w przypadku remisu nastąpi dogrywka i ewentualnie w następnej kolejności rzuty karne.

Przypomnijmy, że zaległy finał Pucharu Polski w okręgu Kraków pomiędzy Wiślanką Grabie a Garbarnią Kraków odbędzie się 18 czerwca 2016 (sobota) o godz. 17.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [152]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka