MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 650, wczoraj: 791
ogółem: 2 567 845

statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy Starsi przerwali nareszcie złą passę !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-06-05 17:20

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 05.06.16 (Niedziela) - 29 Kolejka - godz. 12.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Orkan Raba Wyżna 5:1 (2:1)

Bramki: 30' (s) Dziwisz, 42' Cząstka (k), 50' Prokop, 57' Raźniak, 64' Kurek Sz. - 24' Urban

Sędziowali: Kita Jonasz, Zychowicz Piotr, Zawadziński Dariusz (Chrzanów)

Żółte kartki: Kurek Sz. - Dziwisz, Możdżeń, Kasiniak

MKS: Dziadzio - Kurek B., Martyniak, Lasik, Borkowski, Kurek Sz. (65' Rzepa), Nowak (70' Kuchta), Prokop (70' Tajs), Cząstka (65' Burdalski K.), Wallentin, Raźniak.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [164]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka