MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 501

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 04.06 - 05.06.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-06-02 13:11

IV Liga Małopolska (Zachód) - 04.06.16 (Sobota) - 29 Kolejka

18.00 Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 05.06.16 (Niedziela) - 29 Kolejka

12.00 MKS Trzebinia-Siersza - Orkan Raba Wyżna

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 04.06.16 (Sobota) - 13 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarze - 04.06.16 (Sobota) - 20 Kolejka

11.30 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzicy - 04.06.16 (Sobota) - 20 Kolejka

10.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia-Siersza

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - 05.06.16 (Niedziela) - Orlik Górka

8.30 UKS Trzebinia - Ciężkowianka Jaworzno

10.00 UKS Trzebinia - Zagórzanka Zagórze

11.30 UKS Trzebinia - Górnik II Libiąż


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [224]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka