MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 393, wczoraj: 1497
ogółem: 2 570 065

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 28.05 - 30.05.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-05-27 09:57

IV Liga Małopolska (Zachód) - 28.05.16 (Sobota) - 28 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 28.05.16 (Sobota) - 12 Kolejka

17.00 Garbarnia Kraków - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarze - 30.05.16 (Poniedziałek) - 19 Kolejka

16.30 MKS Trzebinia-Siersza - Karol Wadowice

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzicy - 30.05.16 (Poniedziałek) - 19 Kolejka

18.00 MKS Trzebinia-Siersza - Karol Wadowice

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 28.05.16 (Sobota) - Orlik Górka

10.00 MKS Trzebinia-Siersza - Górnik I Libiąż

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - 29.05.16 (Niedziela) - Orlik Górka

9.15 UKS Trzebinia - Triumf II Alwernia

10.45 UKS Trzebinia - UKS Fablok II Chrzanów

11.30 UKS Trzebinia - Triumf I Alwernia


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [119]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka