MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 485, wczoraj: 791
ogółem: 2 567 680

statystyki szczegółowe

Aktualności

Lider z Nowego Sącza lepszy dopiero po przerwie

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-05-25 21:53

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 25.05.16 (Środa) - 27 Kolejka - godz. 17.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Sandecja Nowy Sącz 1:4 (0:0)

Bramki: 88' Łubik - 47' Brdej, 56' Smoleń, 61', 75' Maślanka

Sędziowali: Ziach Rafał, Siemek Tomasz, Brzezoń Rafał (Chrzanów)

Żółte kartki: Kurek B. - Dyląg

MKS: Dziadzio - Kurek B., Martyniak, Lasik, Borkowski (65' Burdalski K.), Kurek Sz. (68' Tajs), Nowak, Prokop (80' Wierzbic), Cząstka, Wallentin (80' Łubik), Raźniak.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [203]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 11.50 MKS Trzebinia 2004 II - Buła i spóła, 13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II, 14.20 MKS Trzebinia JS I - Fablok Chrzanów u-16

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 18.50 MKS Trzebinia U-20 - Protector

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka