MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 948

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wiślanka niespodziewanie ogrywa "żółto-czarnych"

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-05-14 21:04

IV Liga Małopolska (Zachód) - 14.05.16 (Sobota) - 25 Kolejka - godz. 18.00
 

Wiślanka Grabie - MKS Trzebinia-Siersza 3:1 (2:1)

Bramki: 16' Sikora, 38' Kmak, 83' Filipowski - 12' Ołownia

Sędziowali: Wróblewski Maksymilian, Stolarz Lucjan, Świerczek Patryk (Brzesko)

Żółte kartki: Warylak - Kalinowski

Widzów: 120

Wiślanka: Cieśla - Lebiest, Anioł, Robak, Tarasek, Sołtys, Zięba (61' Filipowski), Nowak, Kalicki (72' Mielcarek), Sikora (56' Warylak), Kmak (77' Cichy)

MKS: Wróbel - Sieczko (61' Majcherczyk), Sawczuk (61' Pająk J.), Kalinowski, Jagła (75' Fraś), Dudek (61' Małodobry), Górka, Ołownia, Domurat, Kowalik, Piskorz.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [292]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka