MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 348, wczoraj: 1497
ogółem: 2 570 020

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 07.04 - 10.05.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-05-05 12:08

IV Liga Małopolska (Zachód) - 07.04.16 (Sobota) - 24 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Sosnowianka Stanisław Dolny

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 07.05.16 (Sobota) - 24 Kolejka

16.30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 08.05.16 (Niedziela) - 9 Kolejka

14.00 Hutnik Nowa Huta - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia - 07.05.16 (Sobota) - 16 Kolejka

13.15 Astra Spytkowice - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia - 10.05.16 (Wtorek) - 16 Kolejka

16.00 Górnik Libiąż - MKS Trzebinia-Siersza

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 07.05.16 (Sobota) - Orlik Górka

MKS Trzebinia-Siersza - Pauza

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - 08.05.16 (Niedziela) - Orlik Górka

UKS Trzebinia - Pauza


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [227]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka