MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1253, wczoraj: 980
ogółem: 2 569 428

statystyki szczegółowe

Aktualności

3 Młodzików MKS-u jedzie na Puchar im. Juliana Mytnika !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-05-02 22:38

Komisja Szkoleniowa Małopolska Zachodnia ustaliła skład Kadry na turniej im. Juliana Mytnika,, który odbędzie się w dniu 3 maja 2016 roku w Nowym Sączu rocznik 2004 i młodsi (PPN Oświęcim, PPN Chrzanów, PPN Wadowice), zbiórka zawodników godz. 6.30 w Chrzanowie, zawodnicy z Wadowice stacja paliw BP o godz. 7.15.

* Więcej o turnieju TUTAJ

 

Kadra Małopolski Zachodniej:

1. Wocial Jakub (MKS Trzebinia-Siersza)

2. Małocha Antoni (MKS Trzebinia-Siersza)

3. Wojas Mateusz (MKS Trzebinia-Siersza)

4. Kumala Dawid (Fablok Chrzanów)

5. Gałka Oliwier (Fablok Chrzanów)

6. Bębenek Kamil (Fablok Chrzanów)

7. Bohonos Kamil (Fablok Chrzanów)

8. Galus Kacper (Zatorzanka Zator)

9. Kolec Bartłomiej (Zatorzanka Zator)

10. Burda Henryk (Unia Oświęcim)

11. Zguda Kacper (Unia Oświęcim)

12. Piwowarczyk Filip (Karol Wadowice)

13. Łabaj Jakub (Astra Spytkowice)

14. Lechowicz Jan (Pobiedr Paszkówka)

15. Kudzia Kacper (Halniak Maków Podhalański)

16. Mikołajek Jakub (Beskid Andrychów)

17. Balon Tomasz (Beskid Andrychów)

18. Pruchnicki Karol (Beskid Andrychów)

Trenerzy: Gawronek Antoni, Pamuła Marian


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [215]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka