MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 278, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 020

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadra Małopolski Zachodniej: MKS z Fablokiem Najlepsi !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-04-22 12:06

W dniu wczorajszym podczas konsultacji Małopolski Zachodniej Rocznika 2004 na boisku Astry Spytkowice rywalizowały ze sobą 3 Podokręgi - PPN Chrzanów, PPN Oświęcim, PPN Wadowice. Najlepszy okazał się Podokręg Chrzanów reprezentowany przez zawodników MKS-u oraz Fabloku Chrzanów, który pokonał Podokręg Oświęcim 2:1 oraz Podokręg Wadowice 1:0.

Zespół był prowadzony przez trenerów Antoniego Gawronka, Mieczysława Ślusarka (MKS) i Dariusza Bierońskiego (Fablok).

 

Konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej Rocznik 2004 - 21.04.16 (Czwartek) - godz. 15.30
 

PPN Chrzanów - PPN Oświęcim 2:1

Bramki: Bębenek, Wocial

PPN Chrzanów - PPN Wadowice 1:0

Bramki: Bohonos

PPN Chrzanów: Kozłowski (MKS) - Głuch (Fablok), Kumala (Fablok), Gałka (Fablok), Bohonos (Fablok), Kalinowski (MKS), Małocha (MKS), Bębenek (Fablok), Wocial (MKS) oraz Duleba (MKS), Pituch (Fablok).

PPN Wadowice - PPN Oświęcim 3:2


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [279]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka