MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 936
ogółem: 2 499 826

statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS rozbity na Rydlówce przez Garbarnię

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-04-17 23:54

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 17.04.16 (Niedziela) - 21 Kolejka - godz. 11.00
 

Garbarnia Kraków - MKS Trzebinia-Siersza 9:0 (4:0)

Bramki: 2', 18', 23' Ciesielski, 11' Tomaszewski, 56' Szczurek, 75' Przybyszewski, 79' Kozioł, 81' Apostolski, 82' Waś

Sędziował: curyło Wojciech (Kraków)

Żółte kartki: Gaudyn - Prokop

Czerwona kartka: 45' Kaiser

MKS: Doległo (35' Kurek B.) - Kuchta, Lasik, Prokop, Burdalski K. (25' Borkowski), Kurek Sz. (25' Rzepa), Wallentin, Nowak, Cząstka, Kaiser, Raźniak.

W 6' Adam Tomaszewski (Garbarnia) nie strzelił z rzutu karnego, Daniel Doległo obronił.

W 35' Daniela Doległo w bramce zastąpił Mateusz Lasik. Doległo został przewieziony do szpitala ze złamanym nosem z przemieszczeniem.

 

Po meczu trener MKS, Kacper Ślusarek złożył rezygnację z prowadzenia juniorów starszych.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [169]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka