Remis sukcesem... gospodarzy

• autor: RedakcjaMKS, 2016-04-02 16:49

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 02.04.16 (Sobota) - 19 Kolejka - godz. 11.00

Krakus Nowa Huta - MKS Trzebinia-Siersza 1:1 (0:1)

Bramki: 74' Bartoszek - 37' Kuchta

Sędziował: Bagan Paweł (Kraków)

Żółte kartki: Żak - Borkowski, Prokop

MKS: Dziadzio - Borkowski, Prokop, Lasik, Burdalski K., Kuchta, Nowak, Wallentin, Cząstka, Rzepa, Raźniak.

Spotkanie rozgrywano na sztucznym boisku Com Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego. Na małym boisku gra toczyła się w środkowej strefie. W 37' minucie MKS objął prowadzenie po podaniu Wallentina do wychodzącego prawą strony Kuchty, bramkarz Krakusa również do niej ruszył, ale Kuchta był szybszy i MKS prowadził 1:0. W 45' minucie Cząstka uderzył z rzutu wolnego bramkarz Krakusa odbił piłkę na 2 metr, do piłki dobiegł Rzepa i trafił... w leżącego bramkarza... musiało być wtedy 2:0. Druga połowa rozpoczęła się od rozegranego rzutu rożnego MKS-u na 16metr, jednak Cząstka uderzył metr ponad bramką. W 74' minucie zespół Krakusa wyrównał po przelobowaniu Dziadzia z rogu 16-tki, tak na prawdę nie musiał tam wcale biec a zapewne Prokop z Lasikiem zdążyli by w porę zainterweniować a jeśli nie to kąt z jakiego byłby oddany strzał pozwolił by mu na udana interwencję. Piłkę meczową w doliczonym czasie miał Rzepa jednak kapitalną obroną wykazał się bramkarz Krakusa, który wybronił a następnie gonił piłkę aż do linii brakowej wyrzucając ją na rzut rożny. Raźniak również miał swoje okazję, ale kapitalnie bronił bramkarz Krakusa.

Czwarte spotkanie na wiosnę, w którym jako pierwsi strzelamy bramkę i prowadzimy, jednak zamiast podwyższyć wynik spotkania w doskonałych okazjach to je marnujemy. Trener Krakusa wyróżnił Cząstkę, Wallentina i grającego na jednej nodze Raźniaka. Ja pochwalę linię obrony bo nie dopuściła do żadnej czystej okazji strzeleckiej - powiedział Kacper Ślusarek, trener MKS.

SportoweTempo.pl -> http://sportowetempo.pl/sportowa_malopolska/artykul/43042_MLJS_19_Progres_w_pogoni_za_Sandecja

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki