MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 606
ogółem: 2 501 943

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarski Weekend Drużyn MKS-u 02.04 - 03.04.16 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-04-01 21:59

IV Liga Małopolska (Zachód) - 03.04.16 (Niedziela) - 19 Kolejka

16.00 Nowa Proszowianka Proszowice - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 02.04.16 (Sobota) - 19 Kolejka

11.00 Krakus Nowa Huta - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 03.04.16 (Niedziela) - 4 Kolejka

11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Sandecja Nowy Sącz

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 02.04.16 (Sobota) - Orlik Górka

9.15 MKS Trzebinia-Siersza - LKS Żarki

10.00 MKS Trzebinia-Siersza - Górnik I Libiąż

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - 03.04.16 (Niedziela) - Orlik Górka

9.00 UKS Trzebinia - LKS Żarki

9.45 UKS Trzebinia - Wolanka Wola Filipowska


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [184]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

11-2018

sobota

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka