Brak u篡tkownik闚

og馧em: 2 664 704

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Wyr闚nana tylko pierwsza ods這na...

• autor: RedakcjaMKS, 2016-03-29 23:55

Ma這polska Liga Juniorów M這dszych - 29.03.16 (Wtorek) - 3 Kolejka - godz. 14.00

MKS Trzebinia-Siersza - AP Profi Zielonki 0:6 (0:1)

Bramki: 25' (s) Jarosz, 53', 67' Górski, 63', 76' Jod這wski, 69' Rz御a

S璠ziowali: Ziach Rafa, ζbuzek ㄆkasz, Malczyk Dawid (Chrzanów)

ó速a kartka: G這wacz

MKS: Dziadzio - Byrczek, Skrzypek, G這wacz (54' Bugdalski), Celi雟ki, Surowiec (50' Gurgul), Chmielowski, Wierzbic, Jarosz (65' Zaj帷), ㄆbik, Jab這雟ki.

Profi: Niemczycki - Zychowicz (41' Sudo), Szela (41' Kowalczyk), Klimek, Przywara, Wosik (50' Rz御a), Jad這wski, Kieli, Kubu鄂a (41' Sulik), Jakacki, Górski.

Beniaminek AP Profi Zielonki prowadzony przez by造ch reprezentantów Polski - Andrzeja Niedzielana i Arkadiusza Radomskiego potwierdzi swoj dobr dyspozycj odnosz帷 swoje trzecie zwyci瘰two w trzecim meczu tym razem z naszymi juniorami m這dszymi.
Pierwsze fragmenty meczu to dwie doskona貫 okazj Jab這雟kiego, który przegra pojedynek z Niemczyckim a kilka minut pó幡iej nie trafi w bramk. Mo積a powiedzie szkoda bo zapewne inaczej by si mecz u這篡. W 25' minucie nie fortunnie w polu karnym interweniowa Jarosz i do przerwy MKS przegrywa 1:0.
Po zmianie stron minimalnie z rzutu wolnego pomyli si ㄆbik i mieliby鄉y remis. Nast瘼na cz窷 spotkania to ju dominacja zespo逝 Profi graj帷a z pomoc silno wiej帷ego wiatru (ostatnia bramka bezpo鈔ednio z rzutu ro積ego).

- Bramek mog這 pa嗆 mniej, ale zmienili鄉y G這wacza i Jarosza aby nie pog喚bia bardziej ich urazów. Gramy tym co mamy bo ch這pcy bardzo chc. W dwóch pierwszych meczach przegrali pechowo, dzisiaj tylko w pierwszej po這wie nawi您ali鄉y walk. Chcemy ogra ch這paków z najlepszymi zespo豉mi ma這polski by od przysz貫go sezonu mogli rywalizowa ponownie z najlepszymi w starszych. Na pewno 15 takich spotka da im wi璚ej ni by豉 by to gra w Ma這polsce Zachodniej - powiedzia Kacper 奸usarek

- Próbujemy ch這paków czego nauczy, przekaza im swoj my郵 szkoleniow i co powoli zaczyna si dzia. Z boku mo瞠 wygl康a這, 瞠 nasza gra by豉 dzisiaj niez豉, ale nieskromnie powiem, 瞠 jeste鄉y 鈔ednio zadowoleni. Wygrana cieszy, ale wa積e, 瞠by ch這pcy wyci庵ali wnioski z ka盥ego meczu. Szczególnie w pierwszej po這wie brakowa這 do鈍iadczenia, ogrania i boiskowej inteligencji. Trzeba wiedzie, w którym momencie wykorzysta swoje atuty. Trzebinia sta豉 na po這wie, wi璚 ka盥a prostopad豉 pi趾a powinna si ko鎍zy sytuacj sam na sam. Szacunek nale篡 si przeciwnikom, bo ma這 jest zespoów, które graj tak otwarcie. Za to nale篡 pochwali Trzebini, bo nie zamurowali bramki, jak wi瘯szo嗆 naszych rywali. To te pokaza這, 瞠 mamy du瞠 braki - mówi Andrzej Niedzielan, by造 napastnik reprezentacji Polski oraz takich klubów jak m.in. Górnik Zabrze, Wis豉 Kraków, Ruchu Chorzów, Cracovii, Korony Kielce i holenderskiego NEC Nijmegen.

Prze這m -> http://przelom.pl/18365-sportowy-wtorek-zespol-andrzeja-niedzielana-i-arkadiusza-radomskiego-rozgromil-trzebinie.html

Galeria -> http://przelom.pl/galeria/1731-sportowy-wtorek-w-obiektywie-29032016-r/foto-41981.html?item=18365#p

SportoweTempo.pl -> http://sportowetempo.pl/sportowa_malopolska/artykul/43020_MLJM_3_Beniaminek_liderem

Dodaj sw鎩 komentarz