Byli lepsi... ale przegrali

• autor: RedakcjaMKS, 2016-03-24 23:14

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 24.03.16 (Czwartek) - 2 Kolejka - godz. 13.00

Dunajec Nowy Sącz - MKS Trzebinia-Siersza 2:1 (1:0)

Bramki: 25' Wąchała, 80+3' Sztaba - 46' Jabłoński

Sędziował: Ziaja Krzysztof (Nowy Sącz)

Żółta kartka: Mecz bez kartek.

MKS: Dziadzio - Byrczek, Skrzypek, Głowacz, Celiński, Surowiec, Chmielowski (68' Woszczyna), Wierzbic (73' Burdalski P.), Jarosz, Łubik, Jabłoński.

Juniorzy młodsi drugi mecz przegrywają po własnych błędach. W przekroju całego spotkania mieli więcej okazji bramkowych, w tym dwa prezenty od bramkarza miejscowych, byli zespołem lepszym, chcącym bardziej zwycięstwa, chodź spotkanie nie było wielkim widowiskiem przez silnie wiejący wiatr, który uniemożliwiał grę. Takie prezenty czy "setki" jakie miał Jabłoński, Surowiec czy Woszczyna trzeba bezwzględnie wykorzystywać.

Jedyna sytuacja w pierwszej połowie miejscowych zakończyła się bramką, błąd Dziadzia na 16-tce (krzycząc "moja") do pionu postawił Skrzypka i Głowacza, którzy mu ją zostawili, jednak napastnik Dunajca zdołał go jeszcze uprzedzić i przelobować. Tuż po przerwie Jabłońśki wyrównuję głową po rzucie rożnym bitym przez Wierzbica. Doliczony czas gry okazał się znów pechowy strata w środku, prostopadła piłka w pole karne i Dunajec zgarnia pełną pule.

Przegrywamy mecz, którego nie powinniśmy przegrać. Szkoda chłopaków, którzy walczyli jeden za drugiego i zostawili dużo zdrowia na boisku. Szkoda kontuzji Chmielowskiego i Wierzbica, którzy musieli przedwcześnie opuścić boisko.

SportoweTempo.pl -> http://sportowetempo.pl/sportowa_malopolska/artykul/42981_MLJM_2_Druga_wygrana_AP_Profi_Sandecja_liderem