Pikol w Reprezentacji Polski U-21 w Futsalu !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-03-07 14:14

W czwartek 3 marca z Polskiego Związku Piłki Nożnej spłynęły powołania do wszystkich reprezentacji Polski w futsalu. Andrzej Bianga powołał osiemnastu graczy na zgrupowanie przed barażem o MŚ z Kazachstanem. Błażej Korczyński w kadrze U-21 i Łukasz Żebrowski w kadrze U-19 wybrali natomiast zawodników na turniej Generali Cup w Czechach.

Swoje pierwsze powołania rozesłał także nowy selekcjoner kadry U-21 Błażej Korczyński. Znalazł sie w niej etatowy bramkarz Kamil Lasik. Chrzanowianin od dłużego czasu jest etatowym bramkarzem kadr U-19 i U-21 oraz ma za sobą debiut w seniorach. W obecnym sezonie Kamil jest podstawowym bramkarzem Pogoni 04 Szczecin. Wśród powołanych znalazło się także miejsce dla Pawła Piskorza. Pikol na hali reprezentował barwy SChLF Clearex, a na co dzień gra w MKS Trzebinia-Siersza. W składzie jest kilku doświadczonych i ogranych w lidze graczy, oraz kilku jak Piskorz, którzy futsal traktują jako dodatek. (http://schlf-chrzanow.futbolowo.pl)

Swoje pierwsze powołania rozesłał także nowy selekcjoner kadry U-21 Błażej Korczyński. Znalazł się w niej etatowy bramkarz Kamil Lasik, jego brat Mateusz występuje w juniorach starszych naszego klubu. Kamil od dłuższego czasu jest etatowym bramkarzem kadr U-19 i U-21 oraz ma za sobą debiut w seniorach, ponad to w obecnym sezonie Kamil jest podstawowym bramkarzem Pogoni 04 Szczecin. Wśród powołanych znalazło się także miejsce dla Pawła Piskorza. "Pikol" na hali reprezentował barwy SChLF Clearex, a na co dzień gra w seniorach MKS Trzebinia-Siersza. W składzie jest kilku doświadczonych i ogranych w lidze graczy, oraz kilku jak Piskorz, którzy futsal traktują jako dodatek.

Kadra U-21:

1. Jacek Brończyk (TAF Toruń)

2. Amadeusz Pasierb (GAF Gliwice)

3. Przemysław Michalski (RED Dragons Pniewy)

4. Patryk Zdankiewicz (RED Dragons Pniewy)

5. Karol Czyszek (FC Toruń)

6. Robert Ślęczka (Solne Miasto Wieliczka)

7. Wojciech Przybył (Solne Miasto Wieliczka)

8. Kamil Lasik (Pogoń 04 Szczecin)

9. Paweł Piskorz (MKS Trzebinia-Siersza)

10. Dominik Wilk (GSF Gliwice)

11. Michał Mirga (GSF Gliwice)