MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 318, wczoraj: 1024
ogółem: 2 572 291

statystyki szczegółowe

Aktualności

MMP U-18 Na Żywo na Śląskie TV !

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-02-26 04:49

Już dzisiaj Młodzieżowe Mistrzostwa Polski z udziałem MKS Trzebinia-Siersza !!!

W Łęczycy powalczą zawodnicy w kategorii U-18. Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia spotkań z hali w Łęczycy naszych zawodników jak i pozostałych !

Będzie można je oglądać na Śląskie TV - http://www.slaskie.tv/na-zywo

 

Piątek (26.02.16)

17.30 Hurtap Łęczyca - MKS Trzebinia-Siersza

Sobota (27.02.16)

11.50 Błękitni Kmiecin - MKS Trzebinia-Siersza

18.30 Futsal Przeworsk - MKS Trzebinia-Siersza


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [408]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski u-14 w Futsalu - Bielsko-Biała: 10.30 MKS Trzebinia - Śląsk Wrocław, 16.30 MKS Trzebinia - Rekord Bielsko-Biała

Sparing - Pszczyna: 11.00 Iskra Pszczyna - MKS Trzebinia

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 17.20 MKS Trzebinia U-20 - Solidex

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaBrzezina Osiek
MKS Trzebinia 0:2 Brzezina Osiek
2019-01-19, 11:00:00
Chełmek
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka