Statystyki dru¿yny

Aktualno¶ci

Juniorzy M³odsi bez blasku w Mistrzostwach Ma³opolski

• autor: RedakcjaMKS, 2016-02-20 23:59

Po rywalizacji juniorów starszych o Mistrzostwo Ma³opolski walczyli Juniorzy M³odsi. Podopieczni Mieczys³awa ¦lusarka jako Mistrzowie Ma³opolski Zachodniej trafili do grupy z Mistrzem Krakowa - AS Progres Kraków oraz Wicemistrzami Nowego S±cza - Sandecja i Tarnowa - BKS Bochnia. Udzia³ w turnieju nie nale¿y do najlepszych, brak dalej kontuzjowanych - Dziadzio, Jarosz, Jab³oñski, Celiñski oraz chorego- Sieprawskiego by³ bardzo widoczny. Brakowa³o zmienników a postawa Sobotnia zawodników - Byrczek, G³owacz, Wierzbic, Skrzypek czy £ubik by³a s³absza ni¿ dotychczas, jedyny nie schodz±cy ze swojego poziomu by³ Chmielowski, któremu za postawê nale¿± siê du¿e brawa. Postawa bramkarza Staronia równie¿ nie by³a chod¼by w po³owie tak ¶wietna jak w Kêtach na Ma³opolsce Zachodniej. Mistrzostwo Ma³opolski zdoby³a dru¿yna AS Progres, która w finale pokona³a Hutnika Nowa Huta 3:2, natomiast 3 miejsce przypad³o Sandecji, która pokona³a Tarnoviê 2:1. Nasza dru¿yna zosta³a sklasyfikowana na miejscach 5-8.

Wyniki MKS - Grupa A:

MKS - Sandecja 1:5 ; Bramka: Surowiec

MKS - AS Progres 0:5

MKS - BKS Bochnia 0:6

MKS: Staroñ Szymon - Byrczek Kacper, Chmielowski Kamil, G³owacz Filip, Wierzbic Patryk, £ubik Karol, Skrzypek Jakub, Woszczyna Miko³aj, Gurgul Damian, Surowiec Damian. Trener: ¦lusarek Mieczys³aw

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

pi±tek

¶roda