MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 672
ogółem: 2 753 783

statystyki szczegółowe

Aktualności

Harmonogram Mistrzostw Małopolski Juniorów Starszych i...

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-02-19 10:04
Harmonogram Mistrzostw Małopolski Juniorów Starszych i Młodszych !

W najbliższą Sobotę odbędą się w Skotnikach turnieje finałowe w kategorii juniora starszego i młodszego. W kategorii juniora starszego zaprezentuje się jeden zespół z każdego okręgu, natomiast w młodszych po dwa zespoły.

W Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów Starszych uczestniczą 4 zespoły - najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska Zachodnia. W wyniku eliminacji awans do finałów uzyskali: Małopolska Zachodnia - MKS Trzebinia-Siersza, Kraków - Wisła Kraków, Tarnów - Novi Rzezawianka, Nowy Sącz - Limanovia Limanowa.

Harmonogram Juniorów Starszych:

9.00 - Odprawa techniczna

9.20 - Otwarcie turnieju

9.30 MKS Trzebinia-Siersza - Wisła Kraków

10.05 Novi Rzezawianka - Limanovia Limanowa

10.40 MKS Trzebinia-Siersza - Novi Rzezawianka

11.15 Wisła Kraków - Limanovia Limanowa

11.50 MKS Trzebinia-Siersza - Limanovia Limanowa

12.25 Wisła Kraków - Novi Rzezawianka

13.00 - Zakończenie turnieju

 

W Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów Młodszych uczestniczy 8 zespołów - po dwa najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska Zachodnia. W wyniku eliminacji awans do finałów uzyskali: Kraków - AS Progres Kraków, Hutnik Nowa Huta, Nowy Sącz - Gród Podegrodzie, Sandecja Nowy Sącz, Tarnów - Tarnovia Tarnów, BKS Bochnia, Małopolska Zachodnia - MKS Trzebinia-Siersza, Przełęcz Kossowa.

Grupa A: Progres Kraków, Sandecja Nowy Sącz, BKS Bochnia, MKS Trzebinia-Siersza

Grupa B: Hutnik Nowa Huta, Gród Podegrodzie, Tarnovia Tarnów, Przełęcz Kossowa

Harmonogram Juniorów Młodszych:

12.15 - Odprawa techniczna

13.15 - Otwarcie turnieju

13.30 BKS Bochnia - Progres Kraków

13.55 Sandecja Nowy Sącz - MKS Trzebinia-Siersza

14.20 Tarnovia Tarnów - Hutnik Nowa Huta

14.45 Gród Podegrodzie - Przełęcz Kossowa

15.10 Sandecja Nowy Sącz - BKS Bochnia

15.35 Progres Kraków - MKS Trzebinia-Siersza

16.00 Gród Podegrodzie - Tarnovia Tarnów

16.25 Hutnik Nowa Huta - Przełęcz Kossowa

16.50 BKS Bochnia - MKS Trzebinia-Siersza

17.15 Progres Kraków - Sandecja Nowy Sącz

17.40 Tarnovia Tarnów - Przełęcz Kossowa

18.05 Hutnik Nowa Huta - Gród Podegrodzie

18.30 Mecz o 3 Miejsce (A2 - B2)

18.55 Finał (A1 - B1)

19.20 - Zakończenie turnieju


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [321]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka