MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1033, wczoraj: 826
ogółem: 2 664 706

statystyki szczegółowe

Aktualności

Harmonogram Mistrzostw Małopolski Juniorów Starszych i...

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-02-19 10:04
Harmonogram Mistrzostw Małopolski Juniorów Starszych i Młodszych !

W najbliższą Sobotę odbędą się w Skotnikach turnieje finałowe w kategorii juniora starszego i młodszego. W kategorii juniora starszego zaprezentuje się jeden zespół z każdego okręgu, natomiast w młodszych po dwa zespoły.

W Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów Starszych uczestniczą 4 zespoły - najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska Zachodnia. W wyniku eliminacji awans do finałów uzyskali: Małopolska Zachodnia - MKS Trzebinia-Siersza, Kraków - Wisła Kraków, Tarnów - Novi Rzezawianka, Nowy Sącz - Limanovia Limanowa.

Harmonogram Juniorów Starszych:

9.00 - Odprawa techniczna

9.20 - Otwarcie turnieju

9.30 MKS Trzebinia-Siersza - Wisła Kraków

10.05 Novi Rzezawianka - Limanovia Limanowa

10.40 MKS Trzebinia-Siersza - Novi Rzezawianka

11.15 Wisła Kraków - Limanovia Limanowa

11.50 MKS Trzebinia-Siersza - Limanovia Limanowa

12.25 Wisła Kraków - Novi Rzezawianka

13.00 - Zakończenie turnieju

 

W Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów Młodszych uczestniczy 8 zespołów - po dwa najlepsze z eliminacji w okręgach Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i Małopolska Zachodnia. W wyniku eliminacji awans do finałów uzyskali: Kraków - AS Progres Kraków, Hutnik Nowa Huta, Nowy Sącz - Gród Podegrodzie, Sandecja Nowy Sącz, Tarnów - Tarnovia Tarnów, BKS Bochnia, Małopolska Zachodnia - MKS Trzebinia-Siersza, Przełęcz Kossowa.

Grupa A: Progres Kraków, Sandecja Nowy Sącz, BKS Bochnia, MKS Trzebinia-Siersza

Grupa B: Hutnik Nowa Huta, Gród Podegrodzie, Tarnovia Tarnów, Przełęcz Kossowa

Harmonogram Juniorów Młodszych:

12.15 - Odprawa techniczna

13.15 - Otwarcie turnieju

13.30 BKS Bochnia - Progres Kraków

13.55 Sandecja Nowy Sącz - MKS Trzebinia-Siersza

14.20 Tarnovia Tarnów - Hutnik Nowa Huta

14.45 Gród Podegrodzie - Przełęcz Kossowa

15.10 Sandecja Nowy Sącz - BKS Bochnia

15.35 Progres Kraków - MKS Trzebinia-Siersza

16.00 Gród Podegrodzie - Tarnovia Tarnów

16.25 Hutnik Nowa Huta - Przełęcz Kossowa

16.50 BKS Bochnia - MKS Trzebinia-Siersza

17.15 Progres Kraków - Sandecja Nowy Sącz

17.40 Tarnovia Tarnów - Przełęcz Kossowa

18.05 Hutnik Nowa Huta - Gród Podegrodzie

18.30 Mecz o 3 Miejsce (A2 - B2)

18.55 Finał (A1 - B1)

19.20 - Zakończenie turnieju


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [313]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

23

04-2019

wtorek

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Skawa Wadowice

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 15.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

26

04-2019

piątek

27

04-2019

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Młoszowa: 8.30 MKS Trzebinia - Ruch Młoszowa, 10.45 MKS Trzebinia - Triumf Alwernia, 11.30 MKS Trzebinia - Górnik Libiąż I

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 17.00 MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki

28

04-2019

niedziela

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 MKS Trzebinia - LKS Przecieszyn

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Chrzanów: 11.30 MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów II, 12.15 MKS Trzebinia - LKS Żarki

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 16.30 Górnik Brzeszcze - MKS Trzebinia

29

04-2019

pon.

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka