Zagrali słabo przez zmęczenie, tylko remis z okręgową Tęczą

• autor: RedakcjaMKS, 2016-02-13 22:00

Sparing - 13.02.16 (Sobota) - Błędów - godz. 12.00

Tęcza Błędów - MKS Trzebinia-Siersza 1:1 (0:0)

Bramki: 47' ? - 70' Pająk J.

Sędziował: ?

MKS: Doległo - Sieczko, Ołownia, Kalinowski, Górka, Domurat, Dudek Majcherczyk, Fraś, Pająk J., Kowalik oraz Wróbel, Małodobry, Sawczuk, Kaiser, testowany.

W dzisiejszym sparingu "żółto-czarni" zremisowali z zajmującą piąte miejsce czwartej grupy katowickiej klasy okręgowej - Tęczą Błędów. W szeregach MKS-u wystąpił jeden testowany piłkarz.

- To młody boczny obrońca. Będzie z nami trenował przez tydzień. Zagra także w kolejnym naszym sparingu z Podhalem Nowy Targ - mówi Robert Moskal, szkoleniowiec MKS.

W pierwszej odsłonie sobotniego pojedynku nie padł żaden gol. Po przerwie na prowadzenie wyszli za to gracze Tęczy. Błąd popełnił Przemysław Fraś. Zamiast do kolegi z defensywy, podał piłkę wprost pod nogi rywala. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Tomaszem Wróblem i się nie pomylił..
Wynik na 1-1 ustalił w 70. minucie Jakub Pająk, popisując się bardzo ładnym uderzeniem z dystansu.

- Nasza gra wyglądała dzisiaj słabiutko. Biorę to jednak na karb zmęczenia po ciężkich treningach. Poza tym wiadomo było, że rywale będą chcieli się pokazać w starciu z drużyną występującą w wyższej klasie rozgrywkowej. Mimo wszystko powinniśmy zagrać trochę mądrzej - mówi Robert Moskal.

Przełom -> http://przelom.pl/18135-sportowa-sobota-pilkarze-zagrali-slabo-przez-zmeczenie.html