Docenieni Zwycięscy Sportowego Plebiscytu Przełomu !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-02-11 23:55

Pomysłodawcą i szefem programowym sportowego plebiscytu tygodnika „Przełom" jest dziennikarz Michał Koryczan. Zostało zgłoszonych 51 kandydatur. Kapituła, składająca się z redaktorów, dziennikarzy, pracowników i współpracowników tygodnika „Przełom", nominowała 25 z nich. Dziesięć w kategorii sportowiec roku 2015 i po pięć w kategoriach: trener, drużyna i impreza sportowa.

Ostateczny wybór należał do czytelników, którzy przez dwa tygodnie głosowali za pomocą SMS-ów oraz kuponów zamieszczonych w gazecie.

W kategorii Impreza Roku najwięcej punktów otrzymała „Chechło Run i Puszcza Run", organizowana przez Tomasza Kobiereckiego, Mariusza Brzózkę i Artura Koniecznego.

W kategorii Drużyna Roku wygrał zespół Juniorów Starszych MKS Trzebinia-Siersza.

W kategorii Trener Roku największe uznanie czytelników zdobył Kacper Ślusarek, trener zespołów młodzieżowych MKS Trzebinia-Siersza.

W kategorii Sportowiec Roku niepokonanym okazał się szachista Daniel Sadzikowski z Chrzanowa.

My również jako Redakcja MKS, chcieliśmy podziękować Firmie Wydawniczej "Przełom" za zorganizowanie plebiscytu sportowego, do którego została nominowana drużyna Juniorów Starszych oraz jej trener - Kacper Ślusarek. Podziękowania chcielibyśmy skierować również do jej inicjatora - redaktora Michała Koryczana. Ponadto dziękujemy byłym i obecnym Wychowankom MKS Trzebinia-Siersza, rodzicom i każdemu kto zechciał oddać głos na naszego Trenera i naszą Drużynę juniorów starszych !

"Zwy­cięstwa jed­nostek, drużyny nie czynią... a w Jedności tkwi Siła ! "

Przełom -> http://przelom.pl/18124-pierwsza-taka-impreza-jej-uczestnicy-prosza-o-wiecej.html

MKS TrzebiniaKS Olkusz
MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz